Srbija RolePlay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zovite igrace na server ocekuju vas nagrade!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 molim unban

Ići dole 
AutorPoruka
SLOBODAN_karamata




Broj poruka : 3
Datum upisa : 30.05.2012

molim unban Empty
PočaljiNaslov: molim unban   molim unban EmptySre Maj 30, 2012 4:23 pm

Vase ime na serveru:Slobodan_Gandi
Vase ime na forumu:Slobodan_karamata
Koliko dugo igrate na nasem serveru:pa igram dugo jos kada je i vojvodina bila stalno hack server i jos pre toga malo
Zasto ste banovani sa servera:ma neka ja posalo nes sto nije za /pomoc ali ne adminima nego toj posto sam mislio da je ona halper pa moze da cita poruke a to je ewil_demon pogresno svatio izvinjavam mu se i zeleo bi da me vrati na server
Ko vas je banovao sa servera:Ewil_Demon
Vasa IP adresa : 62.193.129.181.
nesto da dodam: izvinjavam se mozda cete misliti da lazem da sam poslao vama ali nisam unapred hvala i molim vas da me odbanujete posto mi se mnogo igra i volim server Sad Arrow izvinjavam se najvise
Nazad na vrh Ići dole
SLOBODAN_karamata




Broj poruka : 3
Datum upisa : 30.05.2012

molim unban Empty
PočaljiNaslov: Re: molim unban   molim unban EmptySre Maj 30, 2012 4:44 pm

SLOBODAN_karamata ::
Vase ime na serveru:Slobodan_Gandi
Vase ime na forumu:Slobodan_karamata
Koliko dugo igrate na nasem serveru:pa igram dugo jos kada je i vojvodina bila stalno hack server i jos pre toga malo
Zasto ste banovani sa servera:ma neka ja posalo nes sto nije za /pomoc ali ne adminima nego toj posto sam mislio da je ona halper pa moze da cita poruke a to je ewil_demon pogresno svatio izvinjavam mu se i zeleo bi da me vrati na server
Ko vas je banovao sa servera:Ewil_Demon
Vasa IP adresa : 62.193.129.181.
nesto da dodam: izvinjavam se mozda cete misliti da lazem da sam poslao vama ali nisam unapred hvala i molim vas da me odbanujete posto mi se mnogo igra i volim server Sad Arrow izvinjavam se najvise

imam ala greska koju moram da ispravim ovde- ona je bila u pd a ja u vojsci i ona pocela da puca nea mene i ja je ubijo pa sam izbacen iz org od ewila_demona pa sam ja rekao da ona laze i ona je isto odg na/pomoc laze pa sam jajo ja svasta rekao ali mozda je ewil_mislio da sam njemu rekao ali nisam njoj sam
Nazad na vrh Ići dole
 
molim unban
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» ADMINI MOLIM VAS UNBAN ME!MOLIM ODGOVOR
» Molim vas za unban.
» MOLIM UNBAN
» Molim vas unban
» Molim unban

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Srbija RolePlay :: Opste :: Zahtevi na UNBAN-
Skoči na: