Srbija RolePlay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zovite igrace na server ocekuju vas nagrade!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Zalba na Milos_Aleksic i Uros_Smiljanic

Ići dole 
AutorPoruka
aleksandar_021




Broj poruka : 1
Datum upisa : 05.08.2012

Zalba na Milos_Aleksic i Uros_Smiljanic Empty
PočaljiNaslov: Zalba na Milos_Aleksic i Uros_Smiljanic   Zalba na Milos_Aleksic i Uros_Smiljanic EmptyNed Avg 05, 2012 3:28 pm

Vase ime na serveru: Cris_Ro
Vase ime na forumu: Aleksandar_021
Ime igraca na koga se zalite: Milos_Aleksic i Uros_Smiljanic
Razlog: Non RP igra, rade DM. Ubili su me 3 puta u istom gun shopu u intervalu od 10 minuta. Aleksic se spusta helikopterom i ubija me, dok ovaj Uros_Smiljanic upadne u gun shop, skine mi healthe sa puskom i onda mi stavi lisice. I onda dodje Milos Aleksic i sa jednim hicem me ubije. I onda ja kao moron moram da idem od bolnice peske do gun shopa opet, i opet me ubije i tako 3 puta...
Dokaz (slika ili video): Zalba na Milos_Aleksic i Uros_Smiljanic Samp015mw

Imam samo ovu sliku jer imam spor kompjuter pa ne mogu da odradim vise screenshotova u isto vreme. Ovaj screenshot je neposredno 2 sekunde pre nego sto je Aleksic uleteo u gun shop i ubio me.
Takodje dokaz je chatlog preko naseg SMS-a na kom on meni pise, aj reportuj me ako smes, i aj jedva cekam da vidim screenshot i report. Gospodo draga to se zove Flame! Ja igram SAMP od svoje 17. godine, a sad imam 22. Mislim da mnogo vise znam, i da sam mnogo pametniji od Jedanaestogodisnjaka Milosa_Aleksica. Necu da igram na serveru na kom se PD izivljava nad ostalim igracima. Ako vam ova slika nije dovoljna, nadjite chatlog od dana 5.08.2012 i videcete o cemu vam pricam.
Nazad na vrh Ići dole
 
Zalba na Milos_Aleksic i Uros_Smiljanic
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Zalba na Cika_Cale
» Zalba na Cika_Boske-ta !!!!
» Zalba na Comi_Boss
» Zalba na Dzonija
» Zalba na igraca Sasa_Pljevaljcic

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Srbija RolePlay :: Opste :: Zalbe na igrace-
Skoči na: