Srbija RolePlay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zovite igrace na server ocekuju vas nagrade!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Zalba na igrača Nemanja_Basta

Ići dole 
AutorPoruka
Filip_Bojovic




Broj poruka : 6
Datum upisa : 21.11.2012

Zalba na igrača Nemanja_Basta Empty
PočaljiNaslov: Zalba na igrača Nemanja_Basta   Zalba na igrača Nemanja_Basta EmptyPet Nov 30, 2012 2:09 pm

Vase ime na serveru: Filip_Bojovic
Vase ime na forumu: Filip_Bojovic
Ime igraca na koga se zalite: Nemanja_Basta
Razlog: Žalim se zato jer je botina ! U našoj organizaciji UGR nije bilo lidera. Odjednom na našem org chatu poce svi baza akcija. počeo je sve spamovati "VRSTA" "IDEMO NA YAKUZU" i to a dečko je 6 level rank 6 i tako je okupio igrače 5-6 i krenuo sa 60metkova u oružiju koje su uzeli iz baze. Otišao sam u yakuzu i svi su bili mrtvi i on je opet spamovao "ajmo OPET" a ni pola saata proslo nije. TO JE MOJA ŽALBA.a za danas sam izleteo iz URG zbog njega sto je poceo podjebavati. Iznervirao sam se i rekao mu "mrs djubretaru jedan bolesni" Lider me je izbacio i poludeo sma a zatim i njega. Sega_King me je vratio i rekao mi da ga pustim. Ja mislim da ovaj igrač zaslužuje da se kazni!!!
Dokaz (slika ili video): Nemam dokaza. Ali imam dosta igrača kao svedoke svega ovoga!!!!
Nazad na vrh Ići dole
 
Zalba na igrača Nemanja_Basta
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Zalba na igraca Sasa_Pljevaljcic
» Zalba na igrača Husein_Gutic
» Zalba na igraca Nixze Huligan
» Zalba na igraca Urke_Julac (Comi_Boss je rekao da ce dobiti ban ako stavim sliku)
» Zalba na Cika_Cale

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Srbija RolePlay :: Opste :: Zalbe na igrace-
Skoči na: