Srbija RolePlay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zovite igrace na server ocekuju vas nagrade!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 ▂▃▅▆█▓▒░ ⓏⒶⒽⓉⒺⓋ ⓏⒶ ⓊⓃⒷⒶⓃッ ░▒▓█▆▅▃▂

Ići dole 
AutorPoruka
Sopke_Sobot




Broj poruka : 1
Datum upisa : 21.12.2014
Godina : 24
Lokacija : _ ▂ ▃ ▅ ▆ █

▂▃▅▆█▓▒░ ⓏⒶⒽⓉⒺⓋ ⓏⒶ ⓊⓃⒷⒶⓃッ ░▒▓█▆▅▃▂ Empty
PočaljiNaslov: ▂▃▅▆█▓▒░ ⓏⒶⒽⓉⒺⓋ ⓏⒶ ⓊⓃⒷⒶⓃッ ░▒▓█▆▅▃▂   ▂▃▅▆█▓▒░ ⓏⒶⒽⓉⒺⓋ ⓏⒶ ⓊⓃⒷⒶⓃッ ░▒▓█▆▅▃▂ EmptyNed Dec 21, 2014 10:16 pm

======Informacije=======

Moje ime na Serveru: Sopke_Sobot
Moje ime na Forumu: Sopke_Sobot
Koliko dugo igram na Srbiji RolePlay: 3-4 dana (manje-više)
Zasto sam Banovan sa Servera: reklamacija
Ko me je Banovao sa Servera: ne mogu da se setim tačno ali se sećam kao imena Tijana
IP adresa: 178.221.177.46

======Detaljnije=======
Zdravo.

Ovako ide neka pričica ukratko:

Bio sam na ulici i naišao je jedan dečko sa MTBom (ne znam kako se zvao) i pitao me je da li želim taj bicikl za $3 000.
Ja sam rekao da ne zelim i da nisam glup (oprostite na izražavanju) i rekao sam da se ja poigram na jednom Serveru kojeg sada neću da imenujem da ne bi napravio istu grešku dva puta.
Rekao sam da odem da se poigram na tom Serveru i da se na tom Serveru zovem sa tim i tim nickom i da imam to i to od imovine i da nisam glup. Jer mi je pričao nešto za nekakvu dozvolu za kupnju vozila, pitaj Boga šta je rekao i kao da mogu samo od njega da uzmem taj bicikl. I kada sam spomenuo drugi Server gospođica Tijana koliko sam zapamtio me je Banovala sa razlogom da sam reklamirao Server.

Krivo mi je što sam izasao i nisam uslikao ono što sam mogao.

Dakle, ovo je nekakvo, ustvari ne znam da li je ovo uopšte ikakvo opravdanje, ali u suštini krivo mi je što sam Banovan zato što je dobar Server i nešto sam čitao da će biti ubačen poboljšan Mod, a i krivo mi je, jer sam izreklamirao ovaj Server oko 110x. I zaista ne bih želeo da sam dzabe reklamirao. Imam i od tih 110x reklama linkove sačuvane u Notepadu...

Želeo bih da kontaktiram Duksu Filipovića, pa neka mi se javi ili neka mi neko ostavi kontak.
Verujem da će te se iznenaditi (koga interesuje), zato što su reklame specijalne, jer sam ja profi što se tiče toga. Cool

Molim za unban.

Prijatno, Šopke Šobot. Very Happy


Poslednji put izmenio Sopke_Sobot dana Ned Dec 21, 2014 10:28 pm, izmenio ukupno 3 puta (Razlog : upisivanje neophodnih podataka za Unban)
Nazad na vrh Ići dole
 
▂▃▅▆█▓▒░ ⓏⒶⒽⓉⒺⓋ ⓏⒶ ⓊⓃⒷⒶⓃッ ░▒▓█▆▅▃▂
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Srbija RolePlay :: Opste :: Zahtevi na UNBAN-
Skoči na: