Srbija RolePlay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zovite igrace na server ocekuju vas nagrade!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Prijedlog :)

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
ѕυℓℓy™




Broj poruka : 7
Datum upisa : 16.05.2012
Godina : 24
Lokacija : BiH

Prijedlog :) Empty
PočaljiNaslov: Prijedlog :)   Prijedlog :) EmptySre Maj 16, 2012 4:21 pm

Vase Ime na serveru: Hanna_Sully
Vase ime na forumu: ѕυℓℓy™️
Vas predlog: E ovako...
1. Server ne treba da izgleda isto kao Ravens Roleplay (nije potpuno isto ali se primjeti da nije puno uredjen i dosta lici na RR). Treba da prevedete nesto sto je ostalo na englesko npr. kada upisem neku nepostojecu komandu da pise "Upisali ste nepostojecu komandu".
2. Sto se tice administracije, mislim da treba da skinete admine svima koji su ih dobili onako a nisu uradili nista sto bi poboljsalo server. Admini treba da se dobijaju ako igrac dovede najmanje pet aktivnih igraca na server, ako se zaista trudi i dugo igra na serveru, ako je pomogao na stvaranju i uredjenju servera... Cula sam da ima dosta admina a nisam ih vidjela da su svi aktivni na serveru (cast izuzetcima: Adnan_Dado, Zaka_Madafaka, Borislav_Zaborski, Ivan_Stoxi i jos jedan dva admina nemogu se bas sad sjetiti imena)... Treba da uvedete prijave za administratore na forumu. Jos sto se tice admina treba da budu aktivniji na serveru i na FORUMU!
3. Mislim da bi bilo dobro da se dodaju neke nove kul komande kojih nema na drugim serverima i zbog toga ce serveri biti uspjesniji, dolazit ce mnogo novih igraca koji ce zeljeti da vide nesto novo i nesto drugacije... Neznam ko je maper ali mislim da pi trebao malo da uredi poznate lokacije da budu unikatne i da ne budu iste kao na drugim serverima... Nisam skripter i neznam kako se to radi pa sam nasla nesto na internetu.. Nisam to vidjela ni na jednom drugom serveru na kojem sam igrala i mislim da bi trebali to da uvedete...
Komande:
Komanda za busenje guma !
dcmd_busi (playerid,params[])
{
new id;
if(strlen(params))
{
id = strval(params);
if(IsPlayerConnected(id))
{
if(IsPlayerInAnyVehicle(id))
{

new panels, doors, lights, tires;
new carid = GetPlayerVehicleID(id);
GetVehicleDamageStatus(carid, panels, doors, lights, tires);
UpdateVehicleDamageStatus(carid, panels, doors, lights, 15);
}
else
{
SendClientMessage(playerid, 0x00FF00AA, "Igrac nije u vozilu.");
}
}
else
{
SendClientMessage(playerid, 0x00FF00AA, "Igrac nije online.");
}
}
else
{
SendClientMessage(playerid, 0x00FF00AA, "/izbusi [ID]");
}
return 1;
}


Komanda da se izlijecite!

if(strcmp(cmdtext, "/bolnicar", true) == 0)//Rocket Buy
{
if (GetPlayerMoney(playerid) >= 300)
{
SetPlayerHealth(playerid, 100);
GivePlayerMoney(playerid, -300);
SendClientMessage(playerid,COLOR_GREEN,"Bonicar vas je izljecio za 300$");
PlayerPlaySound(playerid, 1150, 0.0, 0.0, 0.0);
}
else
{
SendClientMessage(playerid,COLOR_RED,"Nemate dovoljno novca! [Ljecenje = 300$]");
}
return 1;
}

Komanda da se ubijete!

if(strcmp(cmdtext,"/ubijse",true)==0)//Parachute
{
SendClientMessage(playerid, COLOR_GREEN,"Ubili ste se");
SetPlayerHealth(playerid, 0);
return 1;
}

Ima ih jos puno ali postavim ih mozda drugom prilikom! Neke od ovih mozda vec postoje nisam sigurna ali nadam se da ce posluziti Very Happy
I jos nesto... Treba da uvedete komandu /lideri ili /leaders mislim da je bila ali jutros sam probala i nema je..


KOMANDE NISU TESTANE TAKO DA NE ZNAM POUZDANO DA LI RADE! NADAM SE DA HOCE. SRETNO SA SERVEROM!!! ODLUCILA SAM DA IGRAM SAMO NA OVOM SERVERU I DA POSTANEM ADMIN NADAM SE! Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Filip
Admin
Filip


Broj poruka : 34
Datum upisa : 24.03.2012
Godina : 26
Lokacija : Srbija

Prijedlog :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijedlog :)   Prijedlog :) EmptyPet Maj 18, 2012 6:46 pm

Razmotricemo ove predloge.Cekamo odgovor HEAD admina.

Sto se tice admina i ja se slazem da treba da bude tako-cak neka skinu i meni jer nisam aktivan u igri.A u vezi mapa videcemo ako nadjemo dobrog mapera radicemo nase mape.
Nazad na vrh Ići dole
https://srbija-rp.forumsr.net
ѕυℓℓy™




Broj poruka : 7
Datum upisa : 16.05.2012
Godina : 24
Lokacija : BiH

Prijedlog :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijedlog :)   Prijedlog :) EmptyPet Maj 18, 2012 10:31 pm

Ma ne treba tebi da skidaju admina jer si jedini aktivan admin na forumu... Drugi kako vidim i ne ulaze Sad ..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prijedlog :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijedlog :)   Prijedlog :) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Prijedlog :)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Srbija RolePlay :: Server :: Predlozi i ideje-
Skoči na: