Srbija RolePlay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zovite igrace na server ocekuju vas nagrade!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 ADMINI MOLIM VAS UNBAN ME!MOLIM ODGOVOR

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Veljko_Veljkovic




Broj poruka : 1
Datum upisa : 19.04.2014
Godina : 23
Lokacija : Valjevo

ADMINI MOLIM VAS UNBAN ME!MOLIM ODGOVOR Empty
PočaljiNaslov: ADMINI MOLIM VAS UNBAN ME!MOLIM ODGOVOR   ADMINI MOLIM VAS UNBAN ME!MOLIM ODGOVOR EmptySub Apr 19, 2014 8:30 pm

ovako:ja sam bio u bandi surenosi i mi smo krenuli pljackat kada smo stigli do opstine jedan nas clan je poceo robati i kada smo zavrsili krenuo sam u bazu sa rentanim motorom posto nisam imao prevoz i odjednom se helper Ray_Adams teleportovao do mene i rekao da svi koji su bili u opstini da dodju kod njega,tako smo i uradili i odjednom se tu pojavio Marko koji je radio u pd i ja sam krenuo da bezim i posle sam stao i predao se a Marko me je poslao u zatvor na 60min.Posle sam pitao zasto na 60min i onda me je Marko banovao sa srw razlog:vredjanje administracije....ja se izvinjavam ako sam nekoga uvredio ali to mi nije bila namera MOLIM VAS DA ME UNBAN
Ime na serveru:Veljko_Veljkovic
Ime na forumu:Veljko_Veljkovic
moj ip 178.149.189.167


Poslednji izmenio Veljko_Veljkovic dana Sub Apr 19, 2014 8:40 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Nenad




Broj poruka : 2
Datum upisa : 20.04.2014

ADMINI MOLIM VAS UNBAN ME!MOLIM ODGOVOR Empty
PočaljiNaslov: Re: ADMINI MOLIM VAS UNBAN ME!MOLIM ODGOVOR   ADMINI MOLIM VAS UNBAN ME!MOLIM ODGOVOR EmptyPon Apr 21, 2014 11:11 am

Molimvas me unban Marko me je banovan mislim da me je banovan zato sto sam psovao Urosa ali ne bez razloga nego sa razlogom ukrao mi je zenu.Molimvas me unban izvinjavam se (nick mi je Nenad_Gnjatovic)molimvas molimvas
Nazad na vrh Ići dole
 
ADMINI MOLIM VAS UNBAN ME!MOLIM ODGOVOR
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Molim vas za unban.
» MOLIM UNBAN
» Molim vas unban
» Molim unban
» molim za unban

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Srbija RolePlay :: Opste :: Zahtevi na UNBAN-
Skoči na: